Купити акумулятор 12 вольт від ТОВ Квантова Енергія: базові відомості

Купити акумулятор 12 вольт від ТОВ Квантова Енергія: базові відомості

Акумулятор – спеціально розроблений пристрій, де вивільнення енергії відбувається завдяки хімічним процесам. Сила, що вивільняється внаслідок хімічних процесів, перетворюється на електричну, далі віддає заряд для різноманітних приладів, пристроїв. На сьогоднішній день кожен бажаючий може в майже кожному магазині купити акумулятор 12 вольт чи інший аналог.

Функціональність такої деталі заснований на спроможності оборотності хімічних реакцій. Для створення акумуляторної батареї кілька батарей об’єднуються паралельно чи послідовно в один ланцюг, що являє собою вже АКБ (акумуляторну батарею). Джерела безперебійного живлення (ДБЖ), які доволі часто застосовують в якості стабілізаторів напруги, також створені на основі акумуляторів. Пристрій має обов’язково «вміти» швидко набирати заряд, тривалий час зберігати запас електричної енергії без втрат, власне його робочі характеристики повинні якомога менше залежати від температури навколо тощо.

Завдання акумуляторів

Базовим призначенням акумуляторних батарей є забезпечення електричним живленням відповідних систем та пристроїв. В подібних пристроях як смартфони, чи електромобілі, акумуляторні батареї виступають основним джерелом електропостачання.

Характеристики сучасних акумуляторів

У кожного акумулятора доволі різна технологія виробництва. Таким чином, кожен варіант підходить для різних цілей.

Найпопулярніші типи акумуляторних батарей:

  • Li‑ion акумулятори, які технологічно дуже крихкі АКБ, з причини чого для забезпечення безпеки потрібен особливий захист. Пристосування таких типів батарей відшукали в портативних комп’ютерах і мобільних телефонах.
  • LiFePO4 – літій-залізо-фосфатні акумулятори, в конструкції яких анод виконаний з графіту та вуглецю з металевою підкладкою, а катод – з фосфату та заліза.
  • Нікель-кадмієві акумуляторні батареї, основними областями використання яких є: медичне обладнання, рації, камери професійного призначення та електроінструмент. NiCd має в складі токсичні метали і є екологічно небезпечними.
  • Акумулятори NiMH (Нікель-Метал-Гидридні) — має більш високу енергоємність, порівняно з NiCd, проте вони програють по кількості циклів заряду/розряду.
  • Свинцево-кислотні акумуляторні батареї є доволі економічними для підвищення потужності пристроїв, якими вони живляться, проте вони мають порівняно низький внутрішній опір.

Якого обслуговування потребує акумуляторні батареї?

Всі акумуляторні батареї, що існують в наші дні, поділяються на ті, яким потрібне обслуговування і ті, які не потребують особливого догляду. У випадку першого потрібне постійне поновлення рівня електроліту. Дізнатися наявний рівень електроліту доволі просто за допомогою спеціальної трубочки ля виміру рівня або будь-якої прозорої трубочки, як от від звичайної ручки для письма. Таким чином, у авто рекомендують завжди тримати ємність дистильованої води. Необслуговувані ж акумулятори не потребують додавання дистильованої води впродовж усього терміну експлуатації.

Інформація взята з сайту:https://quantum-energy.ua/product-category/battery/12v/